X. Europaediatrics kongres

x europaediatrics

Kongresno događanje održalo se u Zagrebu, od 7. do 9. listopada 2021. u hotelu Westin.
Bolest Covid-19 je stvorila jedno od najizazovnijih okruženja koje je suvremeni svijet ikad doživio, pa je upravo Covid-19 bio jedna od glavnih tema 10. Europaediatrics kongresa,
14. Kongresa Hrvatskog pedijatrijskog društva HLZ-a i 13. Kongresa Pedijatrijskog društva HUMS-a. Promicanje zdravlja i dobrobiti, prevencija ozljeda i bolesti, poboljšanje sigurnosti u dječjim bolnicama, obiteljima i društvenim zajednicama bile su neke od tema koje su sudionici kongresa mogli poslušati. Ispred Dječje bolnice Srebrnjak sudjelovali su liječnici i medicinske sestre aktivnim usmenim izlaganjem stručnih radova i prezentacijom postera.

Ostvarivanjem suradnje s lokalnim i svjetskim stručnim društvima, potičemo istraživanja iz područja pedijatrije za dobrobit zdravlja i prava djece u Hrvatskoj, a istovremeno stvaramo visoko kvalificirane i stručne zdravstvene djelatnike.

Nalazite se ovdje: Naslovnica Sestrinstvo Izvješća sa stručnih skupova X. Europaediatrics kongres