cctm

U Dječjoj bolnici Srebrnjak uskoro počinje izgradnja Dječjeg centra za translacijsku medicinu (CCTM), jedinstvenog i najvećeg infrastrukturnog projekta iz područja znanosti i zdravstva u regiji koji će biti financiran sa 432 milijuna kuna (intenzitet potpore iznosi 100%; 85% iz Europskog fonda za regionalni razvoj i 15% iz proračuna RH).

Riječ je o jedinom pedijatrijskom translacijskom centru u Europi te projektu koji obuhvaća izgradnju i opremanje nove zgrade ukupne površine 14.523m2, koja će biti funkcionalno povezana s postojećom zgradom Dječje bolnice Srebrnjak.

cctm2  cctm4

Nalazite se ovdje: Naslovnica Novosti Svečano potpisivanje ugovora o financiranju Dječjeg centra za translacijsku medicinu Dječje bolnice Srebrnjak